در حال بارگذاری ...
 • نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری:

  تئاتر استانها نیازمند حمایت بیشتری است

  نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری گفت: لازم است امکانات بیشتر و با کیفیت بهتری در اختیار هنرمندان تئاتر قرار گیرد، چهارمحال و بختیاری پتانسیل مناسبی از سوی هنرمندان خود دارد که می‌توان با توجه و رسیدگی بیشتر بهره بیشتری از آن‌ها برد.

  اکبر دانیالی برگزاری سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر استانی را زمینه‌ساز هم‌اندیشی و تبادل نظر میان هنرمندان عنوان کرد و افزود: با برگزاری این جشنواره هنرمندان بومی استان بامشاهده آثار هنری از استان‌های دیگر می‌توانند در راستای ارتقای کیفیت آثار هنری خود گام بردارند.

  دانیالی پتانسیل و ظرفیت فعالیت‌های هنری استان از جمله تئاتر را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: هدف این انجمن به نحوی سوق دادن هنرمندان و هنرجوها به سمت تهیه و اجرای تئاتر فاخر است.

  نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی و کارگردان و بازیگر این استان، خاطرنشان کرد: برگزاری چنین جشنوارهها و اجرا و تهیه کارهای هنری نیز همچون سایر اقدامات خطیر در کشور نیازمند حمایت و سرمایه‌گذاری است که امید است در آینده با حمایت‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها بیش از سرمایه‌های کنونی شاهد آثار هنری بیشتری در جامعه باشیم.

  وی در پایان گفت: اجرای این تئاتر بسیار منسجم بود و  ایمان دارم که اگر با همین پشتکار جوانان کشور به کار خود ادامه دهند در آینده ای نزدیک جز چهره های برجسته ای در کشور خواهند شد.

  به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، سی ششمین جشنواره تئاتر فجر استانی 19 تا 23 دی ماه در تماشاخانه مهر شهرکرد برپا است.

   
  مطالب مرتبط

  اشک رازی ست گریه رازی ست

به یُمنِ بودِ «اکبر دانیالی» بر بودهایِ این روزهایِ تئاتر
  اشک رازی ست گریه رازی ست

  به یُمنِ بودِ «اکبر دانیالی» بر بودهایِ این روزهایِ تئاتر

  نمایش «یک حکایت از چندین حکایت کدخدا» همه چیز برای یک لحظه ی تأثیرگذار و اثربخش است.اکبر دانیالی با تمامِ احساس اش انسان را به ژرفایِ شگفتی می برد. واشکافی ِ رنجِ یک پدر در انتظارِ دیدارِ فرزندش. یک جور سلوکِ بی پیرایه ی «مردمانی از اعماق».

  |

  نظرات کاربران