در حال بارگذاری ...
 • هدف از برگزاری جشنوارههای تئاتر ایجاد تعامل میان هنرمندان است

  هنرمند سینما و تئاتر استان چهارمحال و بختیاری گفت: هدف از برگزاری جشنوارههای تئاتر ایجاد تعامل میان هنرمندان و ایجاد رقابت سالم در تولید آثار فاخر نمایشی است.

  فرشاد صالحی در سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر استانی به میزبانی استان چهارمحال  بختیاری، با اشاره به اینکه تجمیع و تبادل نظر اهالی تئاتر موجب پویایی تئاتر و فرهنگسازی در این زمینه خواهد شد، تصریح کرد: برگزاری این گونه جشنواره‌ها در استان مزیت‌های خطیری از جمله ارتقای کیفیت و رفع نقاط ضعف آثار هنری هنرمندان استان دارد.

  وی افزود:  انجمن هنرهای نمایشی استان با برگزاری این جشنواره که همانند یک پل ارتباطی تلقی می‌شود باعث شد حرکت‌های مثبتی در راستای هم اندیشی و هم افزایی میان هنرمندان ایجاد کند.

  صالحی در پایان یادآور شد: امید است بعد از پایان جشنواره سیر عادی اجرای تئاتر بر روی صحنه ادامه یابد و شاهد پویایی این هنر ارزشمند باشیم.

  به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، اجرای نمایش‌های جشنواره تئاتر فجر استانی شامل نمایش «بدن مقدس» 19دی در سانس‌های 16 و 19 توسط استان مرکزی برگزار و نمایش‌های دیگر با عنوان «خداحافظ» 20 دی‌ماه در سانس‌های 16 و 19 توسط استان تهران، «خانه‌ای وجود داشت» 21 دی‌ماه در سانس‌های 9 و 11 توسط استان اصفهان ، «پلکان» 21  دی‌ماه در دو سانس 16 و 19 عصر توسط استان گیلان و نمایش «گل» 22  دی‌ماه در دو سانس 16 و 19 توسط استان تهران بر روی صحنه می‌روند.

   
  مطالب مرتبط

  نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری:

تئاتر استانها نیازمند حمایت بیشتری است
  نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری:

  تئاتر استانها نیازمند حمایت بیشتری است

  نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری گفت: لازم است امکانات بیشتر و با کیفیت بهتری در اختیار هنرمندان تئاتر قرار گیرد، چهارمحال و بختیاری پتانسیل مناسبی از سوی هنرمندان خود دارد که می‌توان با توجه و رسیدگی بیشتر بهره بیشتری از آن‌ها برد.

  |

  نظرات کاربران