در حال بارگذاری ...
 • قاسم اسماعیلی:

  تأثیرگذاری اجتماعی و فرهنگی تئاتر با اجرای فعالیت مستمر ممکن می‌شود

  هیات رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اهمیت تاثیرگذاری اجتماعی و فرهنگی تئاتر در لایه های مختلف اجتماعی،در گفتگو با تئاتر چهارمحال و بختیاری گفت: این مهم با اجرای کار مستمر تئاتر و بهره برداری حداکثری از محصول فرهنگی تولید شده داخلی محقق می شود.

    قاسم اسماعیلی در سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر استانی  اظهار کرد:  امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و حمایت همگانی تمام ادارات و ارگان‌ها بتوانیم تولید مستمر تئاتر را در استان داشته باشیم و  با توجه به اینکه ظرفیت‌های بسیار خوبی در شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری در اجرای نمایش وجود دارد، بتوانیم روند اجرای مستمر نمایش را در شهرستان‌ها نیز دنبال کنیم.

  او افزود: برگزاری جشنواره‌ها فرصتی برای ظهور و بروز استعداد‌های جوانان هنرمند است.

  اسماعیلی تبادل نظر اهالی تئاتر را موجب پویایی تئاتر و فرهنگسازی در این زمینه دانست و تصریح کرد: برگزاری این گونه جشنواره‌ها در استان مزیت‌های خطیری از جمله ارتقای کیفیت و رفع نقاط ضعف آثار هنری هنرمندان استان دارد.

  وی با بیان این‌که برگزاری این نوع جشنواره ها باعث می شود با نگاه‌های متفاوت آشنا ‌شویم، تصریح کرد: حاصل این جشنواره ها منجر به تولید آثار فاخری خواهد شد که جامعه مخاطب از آن بهره‌مند می‌شود.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران