در حال بارگذاری ...
 • «یک حکایت از چندین حکایت کدخدا» در شهرکرد به صحنه می رود

  نمایش «یک حکایت از چندین حکایت کدخدا» کاری از واحد نمایش حوزه هنری و انجمن هنرهای نمایشی استان چهارمحال و بختیاری ۳ تا ۸ بهمن در تماشاخانه مهر شهرکرد به روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، نمایش «یک حکایت از چندین حکایت کدخدا» کار از گروه نمایش ایل لردگان است که توسط سید اکبر دانیالی لردگانی طراحی و کارگردانی شده است.
  دانیالی کارگردان این اثر نمایشی در گفتگوبا تئاتر چهارمحال گفت: این نمایش تلاش دارد در یک فضایی گروتسک برشی از زندگی یک رزمنده را نشان دهد که برای 8 سال دفاع مقدس به جبهه های حق علیه باطل رفته و پس از سالها پیکر این شهید به روستای آنها باز می گردد.
  او گفت: این نمایش در دو ورژن کار شده که در ورژن اول به صورت تک بازی اجرا خواهد شد و برای جشنواره تئاتر تکخند حوزه هنری کرج نیز پذیرفته شده و در ورژن دوم آن که از 3 تا 8 بهمن ماه در تماشاخانه مهر اجرا خواهد شد بازیگران دیگر هم در این اثر حضور دارند.
  سیداکبر دانیالی، مصطفی حسنی، طاهره نادری و علی جمالی بازیگران این اثر نمایشی هستند و  «سید هادی دانیالی» طراح نور،« ام البنین فرهنگ» طراح صحنه و لباس و «غلامرضا اردشیری» موسیقی، در این نمایش همکاری می کنند.
  به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، علاقه مندان برای تماشای این نمایش می توانند از 3 الی 8 بهمن 1396 ساعت 18:30 به تماشاخانه مهر شهرکرد واقع درشهرکرد، میر آباد غربی، میدان ابوریحان مراجعه نمایند.
  مطالب مرتبط

  راه‌یابی نمایش «یکی باید بخونه تا هیچکی خواب نمونه» به دهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول

  راه‌یابی نمایش «یکی باید بخونه تا هیچکی خواب نمونه» به دهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول

  نمایش«یکی باید بخونه تا هیچکی خواب نمونه » به کارگردانی «ثریا امینیان» و نویسندگی«وحید حکمت پناه دهکردی» کاری از واحد نمایش حوزه هنری انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری به دهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول راه یافت.

  |

  اشک رازی ست گریه رازی ست

به یُمنِ بودِ «اکبر دانیالی» بر بودهایِ این روزهایِ تئاتر
  اشک رازی ست گریه رازی ست

  به یُمنِ بودِ «اکبر دانیالی» بر بودهایِ این روزهایِ تئاتر

  نمایش «یک حکایت از چندین حکایت کدخدا» همه چیز برای یک لحظه ی تأثیرگذار و اثربخش است.اکبر دانیالی با تمامِ احساس اش انسان را به ژرفایِ شگفتی می برد. واشکافی ِ رنجِ یک پدر در انتظارِ دیدارِ فرزندش. یک جور سلوکِ بی پیرایه ی «مردمانی از اعماق».

  |

  نظرات کاربران