در حال بارگذاری ...

«یک حکایت از چندین حکایت کدخدا» در شهرکرد به صحنه می رود

نمایش «یک حکایت از چندین حکایت کدخدا» کاری از واحد نمایش حوزه هنری و انجمن هنرهای نمایشی استان چهارمحال و بختیاری ۳ تا ۸ بهمن در تماشاخانه مهر شهرکرد به روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، نمایش «یک حکایت از چندین حکایت کدخدا» کار از گروه نمایش ایل لردگان است که توسط سید اکبر دانیالی لردگانی طراحی و کارگردانی شده است.
دانیالی کارگردان این اثر نمایشی در گفتگوبا تئاتر چهارمحال گفت: این نمایش تلاش دارد در یک فضایی گروتسک برشی از زندگی یک رزمنده را نشان دهد که برای 8 سال دفاع مقدس به جبهه های حق علیه باطل رفته و پس از سالها پیکر این شهید به روستای آنها باز می گردد.
او گفت: این نمایش در دو ورژن کار شده که در ورژن اول به صورت تک بازی اجرا خواهد شد و برای جشنواره تئاتر تکخند حوزه هنری کرج نیز پذیرفته شده و در ورژن دوم آن که از 3 تا 8 بهمن ماه در تماشاخانه مهر اجرا خواهد شد بازیگران دیگر هم در این اثر حضور دارند.
سیداکبر دانیالی، مصطفی حسنی، طاهره نادری و علی جمالی بازیگران این اثر نمایشی هستند و  «سید هادی دانیالی» طراح نور،« ام البنین فرهنگ» طراح صحنه و لباس و «غلامرضا اردشیری» موسیقی، در این نمایش همکاری می کنند.
به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، علاقه مندان برای تماشای این نمایش می توانند از 3 الی 8 بهمن 1396 ساعت 18:30 به تماشاخانه مهر شهرکرد واقع درشهرکرد، میر آباد غربی، میدان ابوریحان مراجعه نمایند.
مطالب مرتبط

راه‌یابی نمایش «یکی باید بخونه تا هیچکی خواب نمونه» به دهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول

راه‌یابی نمایش «یکی باید بخونه تا هیچکی خواب نمونه» به دهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول

نمایش«یکی باید بخونه تا هیچکی خواب نمونه » به کارگردانی «ثریا امینیان» و نویسندگی«وحید حکمت پناه دهکردی» کاری از واحد نمایش حوزه هنری انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری به دهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول راه یافت.

|

نظرات کاربران