در حال بارگذاری ...
 • « مونس» در تماشاخانه مهر شهرکرد به صحنه می رود

  نمایش« مونس» کاری از واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری و گروه تئاتر دریژنو فرخ شهر از ۱۶ تا ۲۱ بهمن در تماشاخانه مهر شهرکرد به روی صحنه می رود.

  امین بسیم مسئول واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش«مونس» به نویسندگی مهرداد کورش‌نیا و کارگردانی ملیحه سلیمانی است که از 16 تا 21 بهمن در تماشاخانه مهر شهرکرد و 22 تا 28 بهمن در تماشاخانه امین فرخ شهر به روی صحنه خواهد رفت.

  بسیم افزود:  نمایش «مونس» نگاهی زنانه به موضوع جنگ و عوارض آن دارد و داستان مادری را روایت می کند که قصد دارد برای فرزند تازه از اسارت برگشته خود تدارک جشن ببیند.

  او گفت: در این نمایش فرشته قادری، صغری چراغی، سمانه جوانبخت، نادیا شاهرخ، نرگس ایزدی و فاطمه شاهرخی ایفای نقش می کنند.

  بسیم اظهار داشت: این اثر نمایشی را گروه تئاتر دریژنو فرخ شهر به سرپرستی سعید جوانبخت و به سفارش حوزه ی هنری تولید کرده است و سجاد شیرازی، هادی شریف پور، فاطمه صالحی، رضا سلیمی، رضا و سینا جوانبخت از دیگر عوامل این نمایش هستند.

  به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، نمایش «مونس» از 16 تا 21 بهمن ساعت 18:30 در تماشاخانه مهر شهرکرد واقع در میرآباد غربی میدان ابوریحان و از 22 تا 28 بهمن در مجتمع فرهنگی هنری امین فرخ شهر به روی صحنه خواهد رفت.
  مطالب مرتبط

  با حضور هنرمندان تئاتر و سینما کشور

جشن افتتاح مرکز علمی کاربردی فرهنگی هنری دریژنو فرخ شهر برگزار شد
  با حضور هنرمندان تئاتر و سینما کشور

  جشن افتتاح مرکز علمی کاربردی فرهنگی هنری دریژنو فرخ شهر برگزار شد

  جشن افتتاح مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 'دریژنو' فرخشهر شهرکرد در تالار مهر این شهر با حضور مسئولین، مردم و هنرمندان مطرح سینما و تئاتر کشور و استان برگزار شد.

  |

  ملیحه سلیمانی کارگردان نمایش

«مونس» روایت گر داستان چشم انتظاری بی پایان مادران است
  ملیحه سلیمانی کارگردان نمایش

  «مونس» روایت گر داستان چشم انتظاری بی پایان مادران است

  ملیحه سلیمانی کارگردان نمایش «مونس»شرکت کننده در جشنواره تئاتر استانی گفت: مونس روایت گر داستان چشم انتظاری بی پایان مادرانی است که چشم به راه بازگشت پسران مفقود شده در جنگ هستند.

  |

  نظرات کاربران