در حال بارگذاری ...
 • «پشت کلانتری کوچه اول کنار تیر چراغ برق» در شهرکرد روی صحنه می رود

  نمایش «پشت کلانتری کوچه اول کنار تیر چراغ برق» به کارگردانی «حسن مجیدی» کاری از انجمن نمایش استان چهارمحال و بختیاری و گروه تئاتر رخ فرخ شهر از ۲۰ بهمن ماه در فرهنگ سرای بزرگ شهرکرد به روی صحنه می رود.

  حسن مجیدی کارگردان این اثر نمایشی در گفتگو با درگاه تئاتر چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش «پشت کلانتری کوچه اول کنار تیر چراغ برق» نوشته علی اصغری است که با زبان طنز ماجرای یک سرباز را در شب سال نو به تصویر کشیده شده است.

  مجیدی افزود: تلاش داشته ایم در این نمایش لحظات مفرحی را برای مخاطب ایجاد کنیم و با زبان نمایش طنز مشکلات اجتماعی را نیز انتقال دهیم.

  این کارگردان و بازیگر چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای عموم در استان چهارمحال و بختیاری هنوز نو پا است و نیاز به حمایت ارگان های دولتی دارد که امیدوارم در آینده نزدیک شاهد حمایت های بیشتری از سوی مسئولین ارشد استانی از  اجرای عموم در استان باشیم.

  این نمایش با نقش آفرینی بازیگرانی چون سعادت همت زاده، زهرا کوهی فایق، رضا حسین زاده، نگار اشراقی، مهدی طاهری، عماد صدری نژاد و حسن مجیدی اجرا می شود

  دستیاران کارگردان: مهدی طاهری، مدیر صحنه: مینا شکوهی، طراح صحنه و لباس: حسن مجیدی، انتخاب و اجرای موسیقی ، صادق چلگردی و طراحی و اجرای نور : امیر مسعود رحمانی از عوامل دیگر این اجرا هستند.

  به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری،  «پشت کلانتری کوچه اول کنار تیر چراغ برق» از 20 تا 28 بهمن ماه ساعت 18 در فرهنگ سرای بزرگ شهرکرد به روی صحنه خواهد رفت.

   

   
  نظرات کاربران