در حال بارگذاری ...
سید اکبر دانیالی کارگردان حاضر در سی و دومین جشنواره تئاتر چهارمحال و بختیاری:

تئاتر باید به چرخه زندگی هنرمندان برگردد

سید اکبر دانیالی کارگردان نمایش «ضیافت پنالتی ها» شرکت کننده در سی و دومین جشنواره تئاتر چهارمحال و بختیاری گفت: تئاتر باید به چرخه زندگی هنرمندان برگردد این روز ها تئاتر روزگار بدی را تجربه می کند.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از چهارمحال و بختیاری، دانیالی افزود: چنانچه اجراهای آنلاین در فضای مجازی طرح موفقی بشود ، میتوان امیدوار بود تئاتر به چرخه زندگی هنرمندان برگردد. تئاتر نباید هرگز تعطیل شود.

به گفته وی «ضیافت پنالتی‌ها» روایتی از زندگی فابیو گروسو، بازیکن تیم ملی ایتالیا است که آخرین پنالتی را برای تیمش وارد دروازه می‌کند تا این تیم بعد از سال‌ها به قهرمانی برسد. «ضیافت پنالتی‌ها» به روایت زندگی این فوتبالیست و پیوند لحظات مهم زندگی او با فوتبال می‌پردازد؛ نمایشی که در آن فوتبال اصل است.

دانیالی هدف از اجرای این متن را جذاب بودن ، قدرت نوشتاری و فنی متن  و اینکه به دلیل شرایط کرونایی تک بازیگر هست و عوامل کمتری درگیر کار می شدند اعلام کرد.

به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، نمایش «ضیافت پنالتی ها» به نویسندگی پوریا کاکاوند و کارگردانی سید اکبر دانیالی کاری از گروه نمایش ایل لردگان است.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به «فراز مهدیان دهکردی» مشاور دراماتورژی، «مصطفی حسنی» دستیار کارگردان و ویدیو گرافی، «مرضیه برومند» طراح لباس و موسیقی، «داود امینیان» طراح نور، «سعید شاه حسینی» طراح پوستر و بروشور و «مصطفی حسنی» ، «نگین نادری»، «ویدا اردشیری» ساخت دکور اشاره کرد.
مطالب مرتبط

اصغر اشراقی خبرداد؛

انتشار فراخوان انتخابات انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری
اصغر اشراقی خبرداد؛

انتشار فراخوان انتخابات انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری

فراخوان تشکیل مجمع عمومی و برگزاری انتخابات هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی از سوی شورای برنامه ریزی و برگزاری انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

|

نظرات کاربران