در حال بارگذاری ...
عضو انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری خبرداد:

برگزاری رپرتوار نمایشنامه خوانی در تماشاخانه مهر شهرکرد

انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری از گروه های نمایشی برای رپرتوار نمایشنامه خوانی در تماشاخانه مهر شهرکرد دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از چهارمحال و بختیاری، کامیار معتمدیان دهکردی عضو انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری گفت:  متاسفانه با توجه به شرایط بیماری کرونا در دو سال اخیر فعالیت های نمایشی در استان کم رونق شده و انجمن هنرهای نمایشی استان با هدف رونق بخشیدن به هنر نمایش و معرفی متون نمایشی ایران و جهان و همچنین بستری برای گفتگوی بیشتر در باب نمایشنامه از گروه های نمایشی استان برای اجرای نمایشنامه خوانی دعوت به عمل می آورد.

معتمدیان افزود: موضوع متن های نمایشی برای اجرا در این طرح آزاد بوده و گروه های متقاضی برای شرکت در اجرا های نمایشنامه خوانی در صورت پذیرش اثر بعد از بازخوانی و بازبینی سه شب اجرا در شهرکرد خواهند داشت.

وی اظهار داشت: به گروه های منتخب نمایشنامه خوانی کمک هزینه ای از سوی انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری پرداخت خواهد شد.

معتمدیان گفت: هماهنگی گروه های نمایشی برای ارسال اثر با مجری طرح سرکار خانم طاهره سلیمانی می باشد و آثار پذیرفته شده در هفته پایانی تیر ماه 1400 بازبینی خواهند شد و در مرداد ماه به روی صحنه خواهند رفت.

به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، علاقه مندان برای شرکت در این اجرا ها می توانند آثار خود را به مرکز هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا از طریق فضایی مجازی درواتس آپ به شماره: 09030216672  ارسال نمایند.

 
مطالب مرتبط

طاهره سلیمانی دهکردی در گفتگو با تئاتر چهارمحال و بختیاری؛

رپرتوار نمایشنامه‌خوانی استان با همدلی هنرمندان برگزار شد
طاهره سلیمانی دهکردی در گفتگو با تئاتر چهارمحال و بختیاری؛

رپرتوار نمایشنامه‌خوانی استان با همدلی هنرمندان برگزار شد

مدیر طرح رپرتوار نمایشنامه خوانی در چهارمحال و بختیاری از برگزاری رپورتوار نمایشنامه خوانی با رعایت پروتکل های بهداشتی و همدلی هنرمندان تئاتر استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.

|

اصغر اشراقی خبرداد؛

انتشار فراخوان انتخابات انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری
اصغر اشراقی خبرداد؛

انتشار فراخوان انتخابات انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری

فراخوان تشکیل مجمع عمومی و برگزاری انتخابات هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی از سوی شورای برنامه ریزی و برگزاری انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

|

نظرات کاربران