در حال بارگذاری ...
 • «فراموشی» در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به صحنه می رود

  نمایش «فراموشی»کار منتخب جشنواره تئاتر استانی چهارمحال و بختیاری به کارگردانی ملیحه سلیمانی در بخش «به علاوه فجر» سی و پنجمین جشنواره بین المللی فجر به روی صحنه می رود.

  کارگردان این اثر نمایشی در گفتگو با درگاه تئاتر چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش «فراموشی» ششم و هفتم بهمن ماه در تماشاخانه سه نقطه دربخش به علاوه فجر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر  روی صحنه می رود.

  ملیحه سلیمانی افزود: این نمایش روایت گر ، زوج هنرمندی است که با هم زندگی می کنند اما نگرانی و دلهره از دست دادن خاطرات مهم زندگی، هر دو را مستاصل کرده است .زن نویسنده داستان می نویسند و مرد را در داستان آنگونه که می پسندد نشان می دهد.

  به گفته وی فراموشی کاری از گروه دریژنو فرخشهر چهارمحال و بختیاری است  و سعید جوانبخت و بهاره غریبی در آن ایفای نقش می کنند

  سلیمانی افزود: محمدرضا سمیع و روح اله سمیع به عنوان مشاور ،سعید جوانبخت طراح صحنه،بهار غریبی طراح پوستر،سجاد شیرازی اجرای موسیقی ،محمدرضا الله گانی طراح نور، رضا سلیمی و رضا جوانبخت مجری دکور، سمیرا فرهادی دوست و زهرا لنجانی منشی صحنه و سینا جوانبخت و فاطمه صالحی به عنوان مدیر صحنه حضور دارند

  کارگردان فراموشی تئاتر  را یگانه و منحصر به فرد دانست  و گفت:  باید در پرورش مخاطب فهیم سرمایه گذاری کرد آنچه که تئاتر را یگانه و منحصر به فرد کرده، حضور زنده مخاطب در هنگام اجراست. و این تماشاگر است که به  تئاتر معنا می‌بخشد.

  به گزارش تاتر چهارمحال و بختیاری، سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از اول تا دوازدهم بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد و نمایش فراموشی از استان چهارمحال و بختیاری ششم و هفتم بهمن ماه در سالن استاد خسروی تماشاخانه سه نقطه ساعت به روی صحنه خواهد رفت.

   

   
  مطالب مرتبط

  ملیحه سلیمانی کارگردان نمایش

«مونس» روایت گر داستان چشم انتظاری بی پایان مادران است
  ملیحه سلیمانی کارگردان نمایش

  «مونس» روایت گر داستان چشم انتظاری بی پایان مادران است

  ملیحه سلیمانی کارگردان نمایش «مونس»شرکت کننده در جشنواره تئاتر استانی گفت: مونس روایت گر داستان چشم انتظاری بی پایان مادرانی است که چشم به راه بازگشت پسران مفقود شده در جنگ هستند.

  |

  نظرات کاربران