در حال بارگذاری ...
 • «فراموشی» در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به صحنه می رود

  نمایش «فراموشی»کار منتخب جشنواره تئاتر استانی چهارمحال و بختیاری به کارگردانی ملیحه سلیمانی در بخش «به علاوه فجر» سی و پنجمین جشنواره بین المللی فجر به روی صحنه می رود.

  کارگردان این اثر نمایشی در گفتگو با درگاه تئاتر چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش «فراموشی» ششم و هفتم بهمن ماه در تماشاخانه سه نقطه دربخش به علاوه فجر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر  روی صحنه می رود.

  ملیحه سلیمانی افزود: این نمایش روایت گر ، زوج هنرمندی است که با هم زندگی می کنند اما نگرانی و دلهره از دست دادن خاطرات مهم زندگی، هر دو را مستاصل کرده است .زن نویسنده داستان می نویسند و مرد را در داستان آنگونه که می پسندد نشان می دهد.

  به گفته وی فراموشی کاری از گروه دریژنو فرخشهر چهارمحال و بختیاری است  و سعید جوانبخت و بهاره غریبی در آن ایفای نقش می کنند

  سلیمانی افزود: محمدرضا سمیع و روح اله سمیع به عنوان مشاور ،سعید جوانبخت طراح صحنه،بهار غریبی طراح پوستر،سجاد شیرازی اجرای موسیقی ،محمدرضا الله گانی طراح نور، رضا سلیمی و رضا جوانبخت مجری دکور، سمیرا فرهادی دوست و زهرا لنجانی منشی صحنه و سینا جوانبخت و فاطمه صالحی به عنوان مدیر صحنه حضور دارند

  کارگردان فراموشی تئاتر  را یگانه و منحصر به فرد دانست  و گفت:  باید در پرورش مخاطب فهیم سرمایه گذاری کرد آنچه که تئاتر را یگانه و منحصر به فرد کرده، حضور زنده مخاطب در هنگام اجراست. و این تماشاگر است که به  تئاتر معنا می‌بخشد.

  به گزارش تاتر چهارمحال و بختیاری، سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از اول تا دوازدهم بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد و نمایش فراموشی از استان چهارمحال و بختیاری ششم و هفتم بهمن ماه در سالن استاد خسروی تماشاخانه سه نقطه ساعت به روی صحنه خواهد رفت.

   

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران