در حال بارگذاری ...
 • کانون منتقدان تئاتر چهارمحال و بختیاری فعال شد

  کانون منتقدان تئاتر چهارمحال و بختیاری به همت انجمن هنرهای نمایشی استان در شهرکرد فعال شد.

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان در گفتگو با تئاتر چهارمحال و بختیاری گفت: در پی برنامه ریزی های بلند مدت انجمن هنرهای نمایشی در استان و با هدف پویایی هر چه بیشتر هنر تئاتر ،کانون منتقدان تئاتر استان به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

  فرشید بزرگ نیا افزود: با حضور جمعی از هنرمندان تئاتر  ،اعضای انجمن و مسئول مرکز هنرهای نمایشی استان هیات موسسس این کانون انتخاب شد .

  بزرگ نیا اظهار داشت: اعضا هیات موسس موظف به عضوگیری و برگزاری مجمع عمومی براساس اساسنامه هستند و هیات مدیره براساس انتخابات در مجمع عمومی انتخاب خواهند شد.

  به گفته وی این کانون  در جشنواره تئاتر استانی امسال منتخبین خود را از آثار نمایشی معرفی کرده و جلسات نقد بررسی آثار را نیز به صورت جدی برگزار می‌نماید.

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری افزود:نقد و منتقد یک عنصر مهم و اساسی در تئاتر امروز هستند به طوری که می تواند به صورت مستمر ارتباط مخاطب با کارگردان و اثر های نمایشی را گسترش داده و آثار تئاتر استان را به کیفیت مطلوب برساند.

  بزرگ نیا گفت: امید می رود به زودی با توجه به راه اندازی کانون منتقدین استان شاهد فعالیت های مستمر و جلسات نقد بررسی آثار نمایشی باشیم تا با آسیب شناسی های و انتقاد های سازنده منتقدین استان مخاطب بیشتری برای تماشای نمایش های استان به سالن های آمفی تئاتر بیاید.

  به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، فرهاد خاکیان ، محمود ریسی ، ناصر قائدی ، حسین مرادی و شمس الدین آل معصوم  با انتخاب هنرمندان تئاتر و با حضور ریاست و اعضای انجمن به عنوان هیات موسس این کانون انتخاب شدند.
  مطالب مرتبط

  فرشید بزرگ نیا رئیس انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری:

با افتتاح تماشاخانه مهر شهرکرد اجرا های عموم رونق گرفت
  فرشید بزرگ نیا رئیس انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری:

  با افتتاح تماشاخانه مهر شهرکرد اجرا های عموم رونق گرفت

  فرشید بزرگ نیا رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان چهار محال و بختیاری گفت: با افتتاح تماشاخانه مهر انجمن هنرهای نمایشی استان در شهرکرد اجرا های عموم رونق گرفت.

  |

  نظرات کاربران