در حال بارگذاری ...
 • برای اجرای عموم در نیمه دوم 1396

  چهار اثر نمایشی چهارمحال و بختیاری معرفی شد

  چهار اثر نمایشی از هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری از سوی واحد نمایش حوزه هنری برای اجرای عموم در استان چهارمحال و بختیاری در نیمه دوم ۱۳۹۶ معرفی شد.

  به گزارش تئاتر چهرمحال و بختیاری، رئیس حوزه هنری گفت: در پی انتشار فراخوان اجرای عموم نمایش توسط واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری  بیش از ۳۰ نمایشنامه برای اجرای عموم توسط هنرمندان تئاتر استان به حوزه هنری چهارمحال و بختیاری ارسال شده بود که پس از بررسی  و بازخوانی آثار 4 اثر نمایشی برای اجرای عموم در نیمه دوم سال 1396 معرفی شد.

  حجت الله شیروانی در گفتگو با روابط عمومی حوزه هنری افزود: یکی از سیاست های اصلی حوزه هنری تولید اثر و حمایت از آثار فاخر نمایشی است. ارسال فراخوان اجرای عموم نمایش در استان با استقبال خوب هنرمندان نمایش روبه رو شد که امیدواریم در سال های آینده بتوانیم از آثار بیشتری برای تولید و اجرا حمایت کنیم.

  به گفته وی در این فراخوان سه اثر در بخش نمایش های  صحنه ای بزرگسالان و یک اثر در بخش نمایش کودک و نوجوان انتخاب شده است.

  شیروانی افزود: نمایش« مونس» به نویسندگی: «مهرداد کورش نیا» و کارگردانی «ملیحه سلیمانی» از فرخ شهر، نمایش «یک افغانی مرده است» به نویسندگی حسین مرادی از بروجن، نمایش «کاردین» به نویسندگی «سمیرا سلیمانی فارسانی» و کارگردانی« مهدی جعفری فارسانی» از فارسان و نمایش کودک و نوجوان «یکی باید بخونه تا هیچکس خواب نمونه» به نویسندگی «وحید حکمت پناه دهکردی» و کارگردانی «ثریا امینیان» از شهرکرد نمایش های منتخب اجرای عموم حوزه هنری چهارمحال و بختیاری هستند.

  رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: از نیمه دوم آذر ماه اجرای این نمایش ها در استان آغاز خواهد شد و تلاش شده است تا پایان سال در هر ماه یک نمایش به روی صحنه رود.
  نظرات کاربران