« مونس» در تماشاخانه مهر شهرکرد به صحنه می رود

نمایش« مونس» کاری از واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری و گروه تئاتر دریژنو فرخ شهر از ۱۶ تا ۲۱ بهمن در تماشاخانه مهر شهرکرد به روی صحنه می رود.

امین بسیم مسئول واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش«مونس» به نویسندگی مهرداد کورش‌نیا و کارگردانی ملیحه سلیمانی است که از ۱۶ تا ۲۱ بهمن در تماشاخانه مهر شهرکرد و ۲۲ تا ۲۸ بهمن در تماشاخانه امین فرخ شهر به روی صحنه خواهد رفت. بسیم افزود:  نمایش «مونس» نگاهی زنانه به موضوع جنگ و عوارض آن دارد و داستان مادری را روایت می کند که قصد دارد برای فرزند تازه از اسارت برگشته خود تدارک جشن ببیند. او گفت: در این نمایش فرشته قادری، صغری چراغی، سمانه جوانبخت، نادیا شاهرخ، نرگس ایزدی و فاطمه شاهرخی ایفای نقش می کنند. بسیم اظهار داشت: این اثر نمایشی را گروه تئاتر دریژنو فرخ شهر به سرپرستی سعید جوانبخت و به سفارش حوزه ی هنری تولید کرده است و سجاد شیرازی، هادی شریف پور، فاطمه صالحی، رضا سلیمی، رضا و سینا جوانبخت از دیگر عوامل این نمایش هستند. به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، نمایش «مونس» از ۱۶ تا ۲۱ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه مهر شهرکرد واقع در میرآباد غربی میدان ابوریحان و از ۲۲ تا ۲۸ بهمن در مجتمع فرهنگی هنری امین فرخ شهر به روی صحنه خواهد رفت.
مطالب مرتبط

در هفته قرآن و عترت

«آن سوی رویا» در شهرکرد روی صحنه رفت
در هفته قرآن و عترت

«آن سوی رویا» در شهرکرد روی صحنه رفت

«آن سوی رویا» به کارگردانی ملیحه سلیمانی با پذیرفته شدن در مسابقه قران و عترت بخش نمایش صحنه ای در هفته قرآن و عترت در شهرکرد به روی صحنه رفت.

|

«فراموشی» در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به صحنه می رود

«فراموشی» در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به صحنه می رود

نمایش «فراموشی»کار منتخب جشنواره تئاتر استانی چهارمحال و بختیاری به کارگردانی ملیحه سلیمانی در بخش «به علاوه فجر» سی و پنجمین جشنواره بین المللی فجر به روی صحنه می رود.

|