« مونس» در تماشاخانه مهر شهرکرد به صحنه می رود

نمایش« مونس» کاری از واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری و گروه تئاتر دریژنو فرخ شهر از ۱۶ تا ۲۱ بهمن در تماشاخانه مهر شهرکرد به روی صحنه می رود.

امین بسیم مسئول واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش«مونس» به نویسندگی مهرداد کورش‌نیا و کارگردانی ملیحه سلیمانی است که از ۱۶ تا ۲۱ بهمن در تماشاخانه مهر شهرکرد و ۲۲ تا ۲۸ بهمن در تماشاخانه امین فرخ شهر به روی صحنه خواهد رفت. بسیم افزود:  نمایش «مونس» نگاهی زنانه به موضوع جنگ و عوارض آن دارد و داستان مادری را روایت می کند که قصد دارد برای فرزند تازه از اسارت برگشته خود تدارک جشن ببیند. او گفت: در این نمایش فرشته قادری، صغری چراغی، سمانه جوانبخت، نادیا شاهرخ، نرگس ایزدی و فاطمه شاهرخی ایفای نقش می کنند. بسیم اظهار داشت: این اثر نمایشی را گروه تئاتر دریژنو فرخ شهر به سرپرستی سعید جوانبخت و به سفارش حوزه ی هنری تولید کرده است و سجاد شیرازی، هادی شریف پور، فاطمه صالحی، رضا سلیمی، رضا و سینا جوانبخت از دیگر عوامل این نمایش هستند. به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، نمایش «مونس» از ۱۶ تا ۲۱ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه مهر شهرکرد واقع در میرآباد غربی میدان ابوریحان و از ۲۲ تا ۲۸ بهمن در مجتمع فرهنگی هنری امین فرخ شهر به روی صحنه خواهد رفت.
مطالب مرتبط

راه یابی نمایش «آنسوی رویا» به سیزدهمین  جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد

راه یابی نمایش «آنسوی رویا» به سیزدهمین جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد

مسئول واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری از راه یابی نمایش «آنسوی رویا» بهسیزدهمین جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد خبر داد.

|

در هفته قرآن و عترت

«آن سوی رویا» در شهرکرد روی صحنه رفت
در هفته قرآن و عترت

«آن سوی رویا» در شهرکرد روی صحنه رفت

«آن سوی رویا» به کارگردانی ملیحه سلیمانی با پذیرفته شدن در مسابقه قران و عترت بخش نمایش صحنه ای در هفته قرآن و عترت در شهرکرد به روی صحنه رفت.

|

«فراموشی» در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به صحنه می رود

«فراموشی» در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به صحنه می رود

نمایش «فراموشی»کار منتخب جشنواره تئاتر استانی چهارمحال و بختیاری به کارگردانی ملیحه سلیمانی در بخش «به علاوه فجر» سی و پنجمین جشنواره بین المللی فجر به روی صحنه می رود.

|