در حال بارگذاری ...

راه‌یابی نمایش «خواب‌های رنگی» به دوازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول

نمایش «خواب‌های رنگی» به نویسندگی و کارگردانی ناصر محمودی و تولید واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری به دوازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول راه یافت.

به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، مسئول واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش «خواب‌های رنگی» از تولیدات واحد نمایش حوزه هنری است که با شرکت در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول توانست به این جشنواره تئاتر منطقه ای راه پیدا کند.

امین بسیم افزود: این اثر نمایشی تلاش دارد در فضایی شاد و آموزنده مشکلات استفاده از تکنولوژی‌های جدید و بازی‌های رایانه‌ای را به نمایش بگذارد و کودکان را به خواندن قصه و کتاب تشویق کند.

او گفت: دوازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان مهر شهرستان دزفول با شعار «قصه، بازی، نمایش» از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و دزفول برگزار می شود.

بسیم اظهار داشت: 45 اثر از «خوزستان، اصفهان، فارس، بوشهر، لرستان، ایلام، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه و همدان» به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده که هیات انتخاب این جشنواره متشکل از مرتضی سخاوت، سید عزیز آرین و سروش مداح 9 اثر را برای حضور در این جشنواره انتخاب کرده است.

به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، دوازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول با دبیری نادر سعادتی فرد در ۲ بخش صحنه‌ای و نمایش‌نامه نویسی از ۱۴ تا ۱۷ بهمن‌ماه سال جاری در دزفول برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری :

هنر شبیه خوانی یکی از سازه‌های با ارزش انتقال دانسته‌های دین است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری :

هنر شبیه خوانی یکی از سازه‌های با ارزش انتقال دانسته‌های دین است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در نشست صمیمی با برخی از هنرمندان و پیشکسوتان شبیه خوانی استان گفت: اکنون همگان در وضعیت بحرانی ویروس کرونا هستیم و تمامی کارها و کنشگری ها منوط به عافیت این شرایط است .

|

نظرات کاربران