در حال بارگذاری ...
از سوی کانون مساجد چهارمحال و بختیاری صورت می گیرد

برگزاری کلاس‌های مجازی شاهنامه‌خوانی در مساجد چهارمحال و بختیاری

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری کلاس‌های آموزشی شاهنامه‌خوانی ویژه اعضای کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این کلاس‌های آموزشی با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از چهارمحال و بختیاری، محمدرضا مظاهری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری در نظر دارد تا با توجه به وجود استعدادهای درخشان در شاهنامه‌خوانی و علاقه زیاد جوانان به این رشته در استان کلاس‌های آموزشی را به صورت مجازی برگزار کند.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: کلاس‌های مجازی شاهنامه‌خوانی در راستای طرح «تابستانه فهما» به همت ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

وی ابراز کرد: کلاس‌های مجازی شاهنامه‌خوانی با دعوت از «مهرپویای صفار» یکی از اساتید برجسته استانی و در راستای شبستان فرهنگ و رواق کتاب برگزار می‌شود.

مظاهری گفت: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری استان چهارمحال و بختیاری می‌توانند از تخفیفات ویژه این دوره آموزشی استفاده کنند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سطح استان می‌توانند تعداد اعضای ثبت نام شده خود کانون را تا پایان تیرماه از طریق پیام‌رسان واتساپ به شماره 9158595512 ارسال کنند.
مطالب مرتبط

گزارش مشروح نشست مجازی با روسای انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها

آموزش در فضای مجازی، مطالبه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
گزارش مشروح نشست مجازی با روسای انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها

آموزش در فضای مجازی، مطالبه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

نخستین جلسه گفت‌وگوی مدیرکل هنرهای نمایشی و مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور با روسای دفاتر انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها متاثر از شرایط شیوع بیماری کرونا، روز گذشته ۳۰ تیرماه در فضای مجازی و به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد. در این نشست مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی گفت: ...

|

نظرات کاربران