در حال بارگذاری ...
در جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد؛

از رییس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری تقدیر شد

در اختتامیه پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه های مسجد از احسان قائدی رییس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در چهارمحال و بختیاری، جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد دوره پانزدهم خود را از ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت‌ماه به میزبانی بافق یزد با حضور ۱۴ گروه نمایشی از سراسر کشور برگزار کرد که دو گروه از این ۱۴ گروه جشنواره از استان چهارمحال و بختیاری بود.

در اختتامیه این رویداد ملی از احسان قائدی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری برای تلاش و پیشرفت هنر تئاتر بچه‌های مسجد در استان چهارمحال و بختیاری قدردانی شد.

تئاتر بچه‌های مسجد حوزه هنری با ساماندهی گروه‌های مسجدی در استان زیر نظر دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد حوزه هنری توانست ۴۵ گروه نمایش را ساماندهی کند.

حمایت مالی، برگزاری کارگاه آموزشی، برگزاری همایش استانی تئاتر بچه‌های مسجد، در اختیار قرار دادن متون نمایشی با موضوع بچه‌های مسجد و … بخشی از خدمات حوزه هنری به گروه‌های تئاتر بچه‌های مسجد است.

در پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد حوزه هنری بیش از ۲۲۲ اثر بازبینی شدند و در نهایت ۱۴ اثر به مرحله نهایی راه یافتند که نمایش «لیلا» به نویسندگی محمد پورجعفری و کارگردانی فاطمه جعفری از مسجد صاحب الزمان گوجان شهرستان فارسان و نمایش «گیلدا» به نویسندگی علی میرزاعمادی و کارگردانی مرضیه نفر سفیددشتی از مسجد جامع شهر سفید دشت شهرستان بروجن دو اثر راه یافته از استان در جشنواره پانزدهم بودند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران